Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Rangschikking finalisten 2010-2011


Proficiat aan de finalisten! Jullie zijn allen winnaars! Hieronder de rangschikking van de finalisten.

  • 1. Lapauw Thomas (6 de Latijn Wiskunde, De Pleinschool E, KORTRIJK)
  • 2. Focquet Tim (6 de Industriële Wetenschappen, V.T.I. 2, WAREGEM)
  • 3. Gurdebeke Bram (6 de Industriële Wetenschappen, Vrij Technisch Instituut Brugge, BRUGGE)
  • 4. Desmet Jens (6 de Industriële Wetenschappen, VTI Sint-Lucas, OUDENAARDE)
  • 5. Vandecasteele Florian (6 de Industriële Wetenschappen, V.T.I. 2, ROESELARE)
  • 6. Blondeel Tim (6 de Industriële Wetenschappen, Vrij Technisch Instituut Brugge, BRUGGE)
  • 7. Vandepontseele Wouter (6 de Wetenschappen Wiskunde, Lyceum Onze-Lieve-Vrouw-van-Vlaanderen, KORTRIJK)
  • 8. De Deckere Bert (6 de Elektriciteit Elektronica, Vrij Technisch Instituut, TIELT)
  • 8. Roggemans Gertjan (6 de Techniek Wetenschappen, Sint-Ursula-Instituut 3, ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER)
  • 10. Geerkens Lennert (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Sint-Michiel, )
  • 11. Boehme Thijs (6 de Wetenschappen Wiskunde, Bissch. College Onbevlekte Ontvangenis, VEURNE)
  • 12. Vandecappelle Michiel (6 de Latijn Wiskunde, De Pleinschool E, KORTRIJK)
  • 13. Brullot Mathijs (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Sint-Lodewijk, GENK)
  • 14. Hellyn Maxim (6 de Wetenschappen Wiskunde, Spes Nostra Instituut, KUURNE)
  • 15. Cruyt Frederik (6 de Wetenschappen Wiskunde, Klein Seminarie, ROESELARE)
  • 15. Van Gorp Max (6 de Wetenschappen Wiskunde, Sint-Jozefcollege Turnhout, TURNHOUT)
  • 17. D'hont Lorenz (5 de Industriële Wetenschappen, V.T.I. Sint-Laurentius, LOKEREN)
  • 17. Somers Marnick (6 de Latijn Wetenschappen, Maris Stella Instituut, MALLE)
  • 19. Geerolf Jelle (6 de Techniek Wetenschappen, Immaculata-Instituut, SINT-MICHIELS)
  • 20. Vanhee Yordi (6 de Industriële Wetenschappen, Vrij Technisch Instituut, OOSTENDE)
  • 21. Moers Simon (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)
  • 22. Wuyts Hans (6 de Techniek Wetenschappen, Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie, BORNEM)
  • 23. Rommel Bart (6 de Wetenschappen Wiskunde, Klein Seminarie, ROESELARE)
  • 23. Vandervoort Michiel (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)
  • 25. Vakaert Vincent (6 de Wetenschappen Wiskunde, Sint-Pietersinstituut, GENT)
  • 26. Meesters Joren (5 de Industriële Wetenschappen, K.T.A. I, HASSELT)
  • 26. Vanderjeugt Klaas (5 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Sint-Lucas, MENEN)
  • 28. De Decker Thomas (6 de Techniek Wetenschappen, Technisch Instituut Sint-Carolus, SINT-NIKLAAS)
  • 29. Marcoen Jef (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)
  • 30. Delhaye Emilie (6 de Wiskunde Ingenieurswetenschappen, K.A. Etterbeek)
  • 30. Lammens Wouter (5 de Wetenschappen Wiskunde, Sint-Albertuscollege - Haasrode, HEVERLEE)
  • 32. De Sutter Kaat (6 de Latijn Wiskunde Wetenschappen, Sint-Franciscusinstituut Brakel)
  • 33. Callens Sebastien (6 de Latijn Wiskunde, Sint-Albertuscollege - Haasrode, HEVERLEE)
  • 34. Christiaen Jeroen (6 de Industriële Wetenschappen, Vrij Technisch Instituut, OSTENDE)
  • 35. Kull Nicole (5 de Industriële Wetenschappen, K.T.A. I Hasselt)
  • 36. Coninx Niels (5 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Sint-Michiel, )
  • 37. Bossu Tim (6 de Industriële Wetenschappen, V.T.I., IEPER)
  • 38. Vandael Schreurs Indy (6 de Industriële Wetenschappen, Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)
  • 39. Bulcke Pieter-Jan (6 de Wetenschappen Wiskunde, BARNUM, ROESELARE)
  • 40. Montrieux Philippe (5 de Wetenschappen Wiskunde, Maris Stella Instituut, ALLE)
  • 41. Stijnen Bas (6 de Industriële Wetenschappen, K.T.A. I, HASSELT)
  • 42. Eeckhout Tom (6 de Wetenschappen Wiskunde, Instit. O.-L.-Vrouw Onbevlekt Ontvangen, SINT-NIKLAAS)
  • 43. Aerts Harrie (6 de Elektromechanica, Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs, HOOGSTRATEN)
  • 43. Vanderbusse Jens (5 de Wetenschappen Wiskunde, De Pleinschool E, KORTRIJK)
  • 45. Loncke Justine (6 de Wiskunde Ingenieurswetenschappen, K.A. Etterbeek)
  • 46. Tuts Ruben (6 de Industriële Wetenschappen, K.T.A. I, HASSELT)
  • 47. Vaes Joren (5 de Industriële Wetenschappen, Technisch Heilig Hartinstituut, TESSENDERLO)

Persartikels