Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2018

Proficiat aan de winnaars !

Finalist 1ste jaar met een gouden plaats

Jannes Imans (Sint-Albertuscollege, Heverlee)

Finliast 2de jaar met een gouden plaats

Rutger Dobberlaere (Sint-Maarten Middenschool, Beveren-Waas)

Finalisten 1ste jaar met een zilveren plaats

Ferre Lissens (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)

Klaas Botterman (Leiepoort Deinze campus Sint- Hendrik, Deinze)

Lars De Volder (Spes Nostra Instituut, Zedelgem)

Finalisten 2de jaar met een zilveren plaats

Firas Van de Velde (Sint-Ursula-Instituut, Onze-Lieve-Vrouw-Waver)

Leo Van Steenberge (Don Boscocollege, Kortrijk)

Mathijs Van Clemen (Heilig Hart van Maria, Berlaar)

Matthias Van de Vreken (Óscar Romerocollege, Dendermonde)

Norah Balyu (Sint-Laurensinstituut, Zelzate)

Finalisten 1ste jaar met een bronzen plaats

Berend De Neef (Eerste graad Voorzienigheid, Diest)

Elias Coudijzer (Don Boscocollege, Kortrijk)

Emile Haegemans (Sint-Janscollege, Hoegaarden)

Florine Lievens (Virgo Sapiensinstituut, Londerzeel)

Gill Heylen (KOGEKA, Kasterlee)

Hannes Bal (College van het Eucharistisch Hart, Essen)

Hannes Gheerardyn (Sint-Jozefsinstituut, Brugge)

Iebe Degrijse (Vrij Technisch Instituut, Diksmuide)

Jan Ackx (GO! atheneum KAMSA, Aarschot)

Jochen Smets (Sint-Gabriëlcollege, Boechout)

Laurens Ledeganck (KOGEKA, Geel)

Laurens Ten Wolde (College van het Eucharistisch Hart, Essen)

Loran Moorthamer (Sint-Maarten Middenschool, Beveren-Waas)

Maurits Van Mol (Jan-van-Ruusbroeckollege, Laken)

Ruben Sanders (Sint-Franciscusinstituut, Brakel)

Sander Berghmans (Sint-Gummaruscollege, Lier)

Stef Van de Water (Heilig Graf, Turnhout)

Theophile Van Daele (Don Boscocollege, Kortrijk)

Finalisten 2de jaar met een bronzen plaats

Alek Durnez (College van het Eucharistisch Hart, Essen)

Arthur De Bruyne (Bisschoppelijk College der Onbevlekte Ontvangenis, Veurne)

Astrid Maerten (Lyceum Ieper, Ieper)

Dieter Schalley (Instituut Heilige Familie, Sint Niklaas)

Ferre Sterkens (Talentenschool Turnhout campus Boomgaard, Turnhout)

Indra De Pauw (Don Boscocollege , Zwijnaarde)

Jelle Parmentier (Lyceum Ieper, Ieper)

Jolien Gastmans (Heilig Hart van Maria, Berlaar)

Laurens Demeulenaere (Sint-Aloysiuscollege, Diksmuide)

Machteld Baekelant (Sint-Maarten Middenschool, Beveren-Waas)

Mathias Libbrecht (Spes Nostra Instituut, Kuurne)

Natan Callebaut (KOGEKA, Geel)

Nic Nonneman (Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijs, Sint-Niklaas)

Norah Vansteeland (Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut, Brugge)

Seppe Boone (College van het Eucharistisch Hart, Essen)

Thorsten De Neve (Sint-Janscollege, Sint-Amandsberg)

Tijl Gyssels (Sint-Janscollege, Sint-Amandsberg)

Wannes Boeykens (Heilig Hartinstituut Lyceum Middenschool, Heverlee)

Xander Vlaemynck (Lyceum Ieper, Ieper)

Zias Maerevoet (RHIZO, Zwevegem)

Finalisten eerdere edities


Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2017.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2016.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011.


Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

logo agoria logo bekaert logo engie logo nmbs logo ibm

Vlaanderen:

logo defensie logo televic logo
logo logo logo

Stuurgroeppartners:

logo KuLeuven logo UGent logo AUGent
logo UHasselt uantwerpen kdg hzs ap logo pxl
logo ucll logo thomas more logo

Mediapartners:

Die Keure Educatief logo logo logo logo logo proefjesboek

Communicatiepartners:

logo logo logo Logo Karrewiet Logo Ketnet

Prijzenpartners en sponsors:

logo lego mindstorms logo basf logo umicore logo creatool logo elekti logo Rhombus