Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2017


Proficiat aan de Winnaars!

Finalist 1ste jaar met een gouden plaats

  • Ferre Smeets (Sint-Jan Berchmanscollege, Mol)

Finalist 2de jaar met een gouden plaats

  • Sion Van De Velde (Kardinaal van Roey-Instituut AEG, Vorselaar)

Finalisten 1ste jaar met een zilveren plaats

  • Tim Smolders (Heilig Graf, Turnhout)
  • Daan Canfyn (Instituut Spijker, Hoogstraten)
  • Arthur De Bruyne (Bissch. College Onbevlekte Ontvangenis, Veurne)

Finalisten 2de jaar met een zilveren plaats

  • Lobke Van Der Schueren (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Thomas Tytgat (Technisch Instituut Sint-Lucas, Menen)
  • Sander Verwimp (Instituut H. Hart van Maria, Berlaar)
  • Els Thys (V.T.I., Kontich)
  • Jobbe Dockx (Sint-Claracollege, Arendonk)

Finalisten 1ste jaar met een bronzen plaats

  • Lara Sanders (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Leo Van Steenberge (Don Boscocollege, Kortrijk)
  • Rutger Dobbelaere (Sint-Maarten, Beveren)
  • Rebecca Ferrara (Vita et Pax College, Schoten)
  • Annika Lauwerys (ZAVO Zaventem)
  • Ozioma Olisa (ZAVO, Zaventem)
  • Timon Van Meenen (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Henrik Van Overvelt (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Egon Thijs (Sint-Janscollege, Hoegaarden)
  • Jessica Eeckhout (Vita et Pax College, Schoten)
  • Kira Nuytten (Lyceum, Ieper)

Finalisten 2de jaar met een bronzen plaats

  • Arnout Henkens (Don Boscocollege, Gent)
  • Geertje Van Den Berge (Sint-Ursula-Instituut, Antwerpen)
  • Stan Callewier (Don Boscocollege, Gent)
  • Tibo Dobbelaere (V.T.I., Veurne)
  • Jef Bruggeman (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Milan Coppens (EDUGO campus De Brug, Gent)
  • Annelyn Van Den Heuvel (Instituut H. Hart van Maria, Berlaar)
  • Mathijs Debrabander (Sint-Pieterscollege, Leuven)
  • Hamdoune Mohammed (Sint-Jozefinstituut, Essen)
  • Kobe Crets (Pius X, Tessenderlo)
  • Ewan Pols (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Wouter Strobbe (Sint-Pieterscollege, Leuven)‚Äč
  • Dries Menten (KOGEKA, Kasterlee)
  • Thomas Roelant (Berkenboom Humaniora, Sint-Niklaas)
  • Liam Schouppe (Sint-Theresiacollege , Kapelle-op-den-Bos)
  • Lotte Delporte (Don Boscocollege, Gent)
  • Sam Janssens (Heilig Graf, Turnhout)
  • Emmelie De Saeyer (Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut, Brugge)
  • Kate Dingemans (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Mathis De Witte (Sint-Franciscusinstituut, Brakel)
  • Jasper Van Oosterwyck (Sint-Pieterscollege, Leuven)
  • Seppe Ryckaert (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Daan Phlips (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Noa Diels (KOGEKA, Kasterlee)
  • Bas Hoskens (Sint-Claracollege, Arendonk)
  • Lars Pattyn (Lyceum, Ieper)
  • Stef Guilliams (Sint-Ursula-Instituut, Sint-Katelijne-Waver)

Finalisten eerdere edities


Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2016.


Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Vlaanderen:

Stuurgroeppartners:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: