Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2017

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 2 december 2017! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Goud

  • Bart Magerman (VBS Scheldewindeke, SCHELDEWINDEKE)
  • Matthieu de Jong (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Siebe Broidioi (Vrije Basisschool, AALBEKE)

Zilver

  • Brent Ramaekers (Vrije Basisschool Sancta Maria, LEUVEN)
  • Dylan Lejeune (GO! Basisschool De Zonnewijzer, ZWALM)
  • Inti Gevers (Vrije Basisschool, DIKSMUIDE)
  • Jonas Boeykens (Vrije Lagere School, HEVERLEE)
  • Matteo Moriau (Vrije Basisschool - Sint-Elisabeth, ZOERSEL)
  • Pieter Weustenraed (Vrije Basisschool De Wijzer, AARSELE)
  • Ward Thierens (Vrije Basisschool - Campus Kajee, SCHOTEN)

Brons

  • Anke Claes (Vrije Basisschool - OLV, SCHERPENHEUVEL)
  • Benno Legroe (Gemeentelijke Basisschool - De Brug, MARIAKERKE)
  • Cassandra Leenders (GO! Basisschool De Regenboog, GRIMBERGEN)
  • Charlotte Van Kampen (Gemeentelijke Lagere School, ZWEVEGEM)
  • Dominique Schipper (De Driestam, Eindhoven)
  • Dries Bennett (GO! Basisschool Vijverhof, SCHOTEN)
  • Eva De Maesschalck (VBS Paridaensinstituut, LEUVEN)
  • Ewoud Demeestere (Vrije Lagere School - Sancta Maria, RONSE)
  • Febe Demeester (Vrije Basisschool - Sint Denijs, KALKEN)
  • Illias De Staercke (GO! Basisschool De Rijdtmeersen, BRAKEL)
  • Ine Gheysens (Vrije Basisschool, DE PINTE)
  • Jana Adriaensens (Vrije Basisschool - Sint-Maartenschool, HOMBEEK)
  • Joachim van der Knijff (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Lars Geys (Vrije Basisschool Heilig Hart, OUD-HEVERLEE)
  • Laurent Goossens (Vrije Lagere School - Regina Pacis, HOVE)
  • Lia De Waele (Gemeentelijke Basisschool 3212, PELLENBERG)
  • Liesl De Wever (Gemeentelijke Basisschool - 't Polderhart, ZUIENKERKE)
  • Lore De Bosscher (VBS Sint-Katarinaschool, SINT-KATELIJNE-WAVER)
  • Lucas Mels (Vrije Basisschool - Sint-Elisabeth, ZOERSEL)
  • Maarten Berebrouckx (Vrije Lageres School - College, ESSEN)
  • Maité Goris (Gemeentelijke Basisschool - Dijkstein, SINT-KATELIJNE-WAVER)
  • Martijn Vaes (Gemeentelijke Basisschool, HAASRODE)
  • Mathis Dewaele (Gemeentelijke Lagere School, VICHTE)
  • Mick Van Den Broek (De Driestam, Eindhoven)
  • Noah Nuelandt (GO! Basisschool Magnolia, UKKEL)
  • Nora Cassiman (Vrije Basisschool - Sint-Pieters, KORBEEK-LO)
  • Pieter Verstraeten (Gemeentelijke Basisschool, VOSSEM)
  • Reza Sanders (De Driestam, Eindhoven)
  • Rhune Spincemaille (Stedelijke Basisschool - Gavertje vier, BELSELE)
  • Rodolphe-Gaulthier Reynaert (VBS - Sint-Lievensinstituut, SINT-LIEVENS-HOUTEM)
  • Ruben Jochemsen (De Rank, Veldhoven)
  • Rune Vandenrijn (GO! Basisschool De Eik, WELLEN)
  • Ruth Bart (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Ruth Dreesen (Vrije Basisschool - De Klinker, ROTSELAAR)
  • Seppe Craemers (Vrije Basisschool - HEHA, SINT-GILLIS-DENDERMONDE)
  • Servaas Viaene (Vrije Basisschool - BaMo, MOORSELE)
  • Simon Van De Cauter (Vrije Lagere School, HEVERLEE)
  • Stan Ruytjens (Gemeentelijke Basisschool - Kakelbont, LAKEN)
  • Stijn Geenen (Vrije Basisschool Bolderberg, HEUSDEN-ZOLDER)
  • Thomas Van Den Broeck (Gemeentelijke Basisschool - De Doening, VILVOORDE)
  • Thor De Jaegher (Vrije Basisschool - Sint Antonius II, RONSE)
  • Tijl Schipper (GO! Basisschool Abraham Hans, OUDENAARDE)
  • Victor Meersseman (Gemeentelijke Lagere School, VICHTE)
  • Victor Reynaert (Vrije Basisschool De wegwijzer, BALEGEM)
  • Yoni Debrabandere (GO! Basisschool d'Oefenschool, BLANKENBERGE)
  • Zoë Van Hulle (Gemeentelijke Basisschool, NAZARETH)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016.


Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Vlaanderen:

Stuurgroeppartners:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: