Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2016

    Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 3 december 2016! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

    Goud:
    Karsten Symus (Vrije Lagere School, Mechelen)
    Rosa Goossens (Gemeentelijke Basisschool, Duffel)
    Timo Vandevenne (Vrije Basisschool, Genk)

    Zilver:
    Emile De Vriese (Vrije Basisschool, Oosterzele)
    Hanne De Graer (Gemeentelijke Basisschool, Zuienkerke)
    Jill Huls (Het Talent, Nijmegen)
    Lukas Steenhoudt (GO! Basisschool De Zonnewijzer, Zwalm)
    Pieter Deferme (VBS Bolderberg, Heusden-Zolder)
    Roxanne Muylle (Gemeentelijke Basisschool, Denderleeuw)
    Rune Van Baelen (Vrije Basisschool, Mortsel)

    Brons:
    Anton Vliegen (GO! Basisschool De Rijdtmeersen, Brakel)
    Arno Vandorpe (Vrije Basisschool, Wevelgem)
    Aäron Deckym (GBS Mozaiek, Grimbergen)
    Bart van der Heijden (Voorziening excellente leerlingen, Veldhoven)
    Caroline Kim Aram (Vrije Basisschool, Nazareth)
    Casper Tack (GO! Basisschool Brugge – vrijdagmarkt, Brugge)
    Davey Dacie (GO! Basisschool De Rijdtmeersen, Brakel)
    Dylan Theunis (VBS Sint-Jan, Lommel)
    Eline Deryckere (Vrije Basisschool, Anzegem)
    Eva Sanders (Vrije Basisschool, Antwerpen)
    Eva Sas (Montessorischool Waalsdorp, Den Haag)
    Ferre Korf (Ichthus, Apeldoorn)
    Frederik Östergren (Gemeentelijke Basisschool, Nazareth)
    Gianni Vermeulen (Voorziening excellente leerlingen, Veldhoven)
    Helen Verhue (VBS Sint-Theresia, Kortrijk)
    Ines Raihan Khiye (Vrije Lagere School, Ronse)
    Jan Ackx (VBS P.Dergent, Aarschol)
    Jana De Maerschalck (VLS Virgo Sapiens, Londerzeel)
    Jaro Dresselaers (Basisschool de Mozaïek, Boutersem)
    Jason De Wilde (VBS Sint-Henricus, Temse)
    Joel Hamminga (De Wegwijzer, Schagen)
    Jolien Pauwels (GBS ‘t Keperke, Dilbeek)
    Jos Hayen (VBS Het Blavierke, Sint-Truiden)
    Joshua Venneman (GBS Spoele, Lokeren)
    Juul Nuël (Vrije Basisschool, Aalst)
    Klaas Botterman (VBS Mozaïek, Deinze)
    Lisa Hanskens (Vrije Basisschool, Lebbeke)
    Maaite Gaytant (Vrije Basisschool, Nazareth)
    Marika Roels (Vrije Basisschool, Puurs)
    Marit Keirsse (VBS Ter Bunen, Beernem)
    Maurice Verhaeghe (Vrije Basisschool, Nazareth)
    Maxim Castelain (Vrije Basisschool, Zwevegem)
    Nora Yserbyt (Vrije Basisschool, Ledegem)
    Quinten Baert (Voorziening excellente leerlingen, Veldhoven)
    Robin Simons (Gemeentelijke Basisschool, Laakdal)
    Samuel Windels (Gemeentelijke Basisschool, Zwevegem)
    Sander Coenen (Vrije Basisschool, Malle)
    Seppe Stouten (De Parel, Zutendaal)
    Sieben De Witte (Gemeentelijke Basisschool, Niel)
    Simon Borghart (Vrije Lagere School, Gent)
    Stef Maes (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas)
    Thomas Overgaag (Montessorischool Waalsdorp, Den Haag)
    Tom Roelens (GO! Freinetschool Het Wijdeland, Sint-Truiden)
    Tommy Naessens (GBS De Kouter, Wortegem-Petegem)
    Tuur Mous (Vrije Basisschool, Zoersel)
    Ward Moeyersoons (Vrije Basisschool, Puurs)

Winnaars voor het TechniekToernooi 2016

Onderstaande teams mogen op onze kosten naar het Landentornooi te Arnhem op 1 juni 2017.

De vliegende waterraket

  • VBS De Levensboom Kortrijk - team 5
  • Gemeentelijke Basisschool Lochristi - goud/gold raket
  • Gemeentelijke Basisschool Merksplas - De Techknikkertjes
  • VLS Virgo Sapiens Londerzeel - GO4GO

De elektrische auto

  • VLS Virgo Sapiens Londerzeel - Welle geve gaaze
  • GO! Basisschool De Loep Diepenbeek
  • Gemeentelijke Basisschool Zwevegem - team 4
  • VBS De Kleine Prins Lennik - team Techno Kids

Onderstaande teams krijgen een gratis Ecomagieshow op school:

  • Gemeentelijke Basisschool Lochristi - goud/gold raket
  • Gemeentelijke Basisschool Merksplas - The flying Minions
  • GO! basisschool Het Kompas Genk
  • VBS De Wemelweide Watermaal-Bosvoorde - De klaasjes
  • Gemeentelijke Basisschool Waregem - team 3

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015.


Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Vlaanderen:

Stuurgroeppartners:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: